Укр
Укр Рус
Укр

Poli в Україні!

Що таке Poli?

Номер 1 варена ковбаса та сосиски з м’яса курки у Європі!
Poli — торговельна марка  Perutnina Ptuj, провідного словенського підприємства по виробництву, переробці та виготовленню продуктів з курятини. Номер 1 варена ковбаса та сосиски з м’яса курки у Європі, а тепер в Україні у М’ясомаркетах!
З 1974 року це справжній авангард серед європейських мясо-ковбасних виробів. Завдяки оригінальному рецепту і технологічно вдосконаленому виробництву, бренд встановив стандарт, який ще треба перевершити. Бренд Poli був першим, є першим і залишиться першим. 

Яка вона  Poli?

Poli оригінальна, і хоче зберегти цю оригінальність у всьому. Тому бренд приділяє цьому багато уваги і дає багато свободи. Торгова марка Poli була першою ковбасою більшою за бутерброд; першою, хто пішов у політику; першою, хто став намазкою. Poli першою кинула виклик уявленню про межі в коханні. Перший бренд ковбас та сосисок, який був емансипований серед ковбасних виробів.

Що таке Хяляль сертифікат?

HALAL — це марка якості та довіри.
Сертифікат «Халяль» підтверджує відповідність продукції, що випускається, вимогам Шаріату. Оскільки в ісламі заборонено зіпсовану їжу та все, що може зашкодити здоров'ю людини, то саме HALAL виставляє досить жорсткі вимоги не лише до сировини, яка використовується в процесі виготовлення «халяльних» продуктів, а й до персоналу, виробничих приміщень, інструментів, які використовують працівники. , спецодягу, упаковки та маркування.

Навіщо без глютену?

Щоб переварити глютен, організму потрібна велика кількість ферментів. Тому все більше людей дотримуються «безглютенового» способу життя, і попит на таку продукцію зростає.

Яка користь від високого вмісту протеїну?
Протеїн (білок) давно пов’язують  зі схудненням або процесами контролю маси тіла. Високобілкові та низьковуглеводні продукти дають більш тривале відчуття насичення, що значно попережає ситуації переїдання та блокує відчуття голоду.

Розповідаїмо
про Акції і новини

АПЕТИТНА – АП! І ГОТОВО

+1000 балів при першій купівлі піци з картокою лояльності "ЇМО!"