Укр

Skott Smeat – для бургера і не бургера!

Здається, що страви з яловичини готувати складно та довго, проте серед українських виробників є Skott Smeat, який пропонує тільки свіже мʼясо - 100% фермерську яловичину, легку і зручну в приготуванні.

Обираючи продукцію Skott Smeat, можна бути певним, що ти отримаєш гарантовано високу якість та великий вибір: в асортименті окрім звичних нам продуктів (стейків, фаршів, гуляшу і т.п.), є соковита котлета, що смакує як у бургері, так і як самостійна страва із гарніром. А також соковиті ковбаски та кебаб, приготування яких займе мінімум часу.

Бургерна котлета Skott Smeat - секрет смаку та соковитості найсмачнішого бургера. А ще її можна подавати на сніданок до яєшні чи салату - так просто в приготуванні і смачно у поїданні. 

Надзвичайно ніжні, виготовлені із фермерської яловичини ковбаски «Bavarian» must have будь- якого пікніка чи посиденьок з друзями, а також чудово смакують до гарніру на обід чи вечерю.

Соковитий кебаб Skott Smeat - довершений смак та легкість в приготуванні. Варто спробувати і ти будеш в захваті.

Вдома за переглядом фільму чи на природі з сімʼєю - продукти від  Skott Smeat однаково легко і швидко готувати та смачно їсти!

Та що там казати, спробуй й переконайся!

Купуй в магазинах "М’ясомаркет", "Наша Ряба", "Їжа Свіжа" та у інших мережах України.

Більше про Skott Smeat на сторінках бренду у соцмережах: 

Facebook

Instagram

 

Адреси магазинів

Розповідаїмо
про Акції і новини

Кешбек 15% за кулінарію «Секрети Шефа»

Нові весняні смаки в меню Döner Маркету